250m2 lokal depo me qera rr isa kastrati Prishtin

Jepet me qera nga: Agron 29 Dhj 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj lokalin ose depon me qera 250m2 lartsija 4 metera.ka zyren 2 wc .alarm internet..ndriqim ne 4 anet ven parking tmjaftushum e gashme per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim