DYQAN AFARIST ME QIRA 85M2 TE KATER LLULLAT

Jepet me qera nga: Prona PLUS 26 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOHET ME QIRA DYQAN AFARIST 85M2 TE KATER LLULLAT, PRISHTINE, AFER XHAMISE.
LOKACIONI: AFER XHAMISE SE KATER LLULLAVE.
QIRAJA: 250 EURO.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim