DYQAN ME QIRA LOKALET AFARISTE NE PRUGOVC PRIS

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOHEN ME QIRA LOKALET AFARISTE NE PRUGOVC, AFER PRISHTINES.```


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim