Ipet Lokali me qera lagjja bregu i diellit 2

Jepet me qera nga: Lokal 20 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Ipet lokali me qera lagjja bregu i diellit 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qera lokali 50m2 ne rrugen Isa Kastrati Bregu e Diellit 2 rruga per matiqan 300 metra nga shkolla fillore iliria, Lokali gjendet prane rruges kryesore ka edhe parking te mjaftueshem
Qmimi: 150
Info: 045930060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim