Ipet lokali me qira me 52m2

Jepet me qera nga: Gana 24 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Prishtinë, lagja Dardani tek objekti kryesor i PTK
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qira lokali prej 52m2 pa inventatr në Prishtinë , lagja Dardanija i përshtatshem për çdo veprimtari.

Çmimi sipas marrveshtjës.
Kontakti: 044130533/ dhe +37744130533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim