Jap lokalin me qira te parku i qytetit

Jepet me qera nga: Ruzhdi 10 Shk 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: 1 Tetori 45
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qira te parku i qytetit afer permendores "Isa Kastrati".
Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Nr.kontaktues 049 545 327 dhe 044 377 450....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim