Jap lokalin me qira te parku i qytetit

Jepet me qera nga: Ruzhdi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qira te parku i qytetit afer permendores "Isa Kastrati".
Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Nr.kontaktues 049 545 327 dhe 044 377 450.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim