Kompleksi banesor riera

Jepet me qera nga: Zaid Kulinxha 18 Mar 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
...Lokal i pershtatshem per shume lloj veprimtarishe...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim