LOKAL ME QERA BREGU I DELLIT- SH.F ISMAJL QEMAJLI

Jepet me qera nga: Lokal 01 Maj 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 10 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne breg te diellit, afer shkolles ISMAIL QEMAJLI. Lokali eshte 10 m2 mirpo ka edhe nje hapsire shtese. Eshte i pershtatshem per: librari, butik, pilar, barnatore, burektore, zyre, agjensi, kepuctar, rrobaqeps etj etj

Kontakti:
044/140-901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim