LOKAL ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT MBRAPA "ROYAL"

Jepet me qera nga: Prishtina e Re Sot 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: L.SPITALIT RR AHMET GASHI
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOJ LAKALIN ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT
LOKALI ESHT NE PERDHES EDHE KA 70 M2 ESHT NDERTIM I RI DHE SHUM I PERSHTATSHEM PER AFARIZEM:ZYRE ,ORDINANC ,MASAZH ETJ...
QMIMI 300EURO DISKUTUSHEM
TEL044889854/044889854
viber+37744889854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim