Leshohet lokali me qira

Jepet me qera nga: Bekim Halimi 29 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Ndue Perlleshi
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira ne laxhen e spitalit
Ka 120 m2
Mund te perdoret per kurse depo etj .
Lokali gjindet ne Prishtine
Me kontaktoni : 044 26 27 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim