Leshohet lokali me qira ne laxhen mati 1

Jepet me qera nga: Bekim Halimi 16 Qer 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Ndue Perlleshi
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira ne laxhen e spitalit
Ka 120 m2
Mund te perdoret per kurse depo etj .
Lokali gjindet ne Prishtine
Me kontaktoni : 044 26 27 15


TAG : Alfa Romeo n Audi Bentley bmw Citroen Cobra Dacia Fiat Ford Honda Hyundai Iveco Jeep Kia Mazda Mercedes Benz Mini Mitsubish Nissan Opel Peugeot Renault Rover Seat Skoda Smart Suzuki Tesla Toyota Volkswagen Zastava Golf Passat Polo Touareg Tiguan Touran Cross Polo 1 2 3 4 5 6 7 Plus Caddy Bora CC Jetta LT Lupo Phaeton Sharan Vento Multivan A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 All Road Q3 Q5 Q7 Quattro S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 series 1 series 3 series 5 series 7 315 320 325 330 520 525 530 730 740 745 750 M3 M5 M6 X1 X3 X5 X6 M Packet Z1 Z3 Z4 Z8 Punto Stilo Bravo Super B Octavia A Class B Class C Class E Class S Class AMG CLGL GLK G C;S ML R SL SLK GLA GLE Sprinter Range Rover Antara Astra Ascona Calibra Combo Frontera GT Meriva Corsa Omega Pick up Tigra Zafira c1 c2 c3 c4 5 c6 Escort Fiesta Focus Fusion Galaxy Mondeo Mustang Manual Automatic 4 Matic Tiptronic DSG 4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim