Leshohet me qera Lokali i gatshem per frizer.

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira i gatshem per frizere, lokali gjindet ne Ulpiane, afer "Beni Dona", kati perdhese, me siperfaqe prej 50m2, ka nje hapesira pune, kuzhine, banjo, shpajz. Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet. Per me shume info na kontaktoni ne:
045627018 ,nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim