Leshoj me qira Lokalin ne Prishtine

Jepet me qera nga: Eset 03 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Lokalin me qira 55 m2 ne Dardani afer ambulantse Elita e pershtatshme per qdo veprimtare qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim