Leshoj lokalni me qira në lagjën Dardani në Prisht

Jepet me qera nga: Gana 14 Gsh 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Dardani-Prishtinë
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj lokalin me qiea prej 52 m2 në lagjën Dardani ,tek PTK , vendi i përshtatshëm për çdo veprimtari. Lokali nuk posedon inventar.
Tel 044 130 533.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim