Lokal 122m2 me qira në lagjen Pejton.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Sot 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 600 EUR / muaj

Adresa: Rr. Kosta Novakoviq, Pejton
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal 122m2 me qira në lagjen Pejton.
Lokali gjendet në objektin ku gjendet dhe Sigal Uniqa, ka ujë 24/7 si dhe ngrohje qëndrore me TERMOKOS.

ID e shpalljes: 40037

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim