Lokal 150m2 me qera ne qender te 4 llullat!Delta

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Delta Sot 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Eshte i pershtatshem per shume veprimtari,ka 150m2 hapesire,ka dy hyrje nga dy ane si dhe dy wc.Cmimi 500 Euro.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim