Lokal me Qira 370 m2 te Sh.Sami Frasheri- Kodi 076

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 15 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Adresa: Te Sh.M. Sami Frasheri
Sipërfaqe: 370 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal Me Qira Te Shkolla Sami Frasheri

Lokali Gjindet rruges per Germi 100 Metra larg ish-Shkolles Teknike 28 Nentori.

Siperfaqja 370m2


Kati 2 me hymje te veqant

Lokali eshte e gatshme per qdo lloj veprimtari

Deri tash ka punuar Call Center.

Qmimi 2000 Euro

Pronari e ben nje qmim me te ulet nese pagesa behet per 1 vit

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim