Lokal me Qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 21 Dhj 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Dardani - Kodi 0527

Lokacioni: rruga Bill Klinton

Siperfaqe: 65 m2

Kati: 2

- Lokali eshte komplet e renovuar
- Wc
- Lokali eshte 2 katshe

Çmimi 400 Euro i diskuteshem


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim