Lokal me Qira ne Mat te Sh.F. Pavarsia Kodi 0650

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 21 Dhj 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: te shk.f. pavarsia
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Mat - Kodi 0650

Lokacioni: afer Shk.F. Pavarsia

Siperfaqe: 80 m2

Kati Perdhes

Posedon:

- Banjo
- Uj 24
- Parking
- Nxemje Qendrore

Çmimi 300 Euro i Diskutueshem

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim