Lokal me Qira ne Rrugen B 100 M2 - Kodi 0665

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 13 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 400 EUR / muaj

Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Rrugen B - Kodi 0665

Lokacion: Rruga B Kompleksi VG Construction

Siperfaqe: 100 m2

Lokali eshte ne rrugen kryesore dhe ka pamje te mir.

Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie.

- Uj 24 H
- Nxemje Qendrore
- Parking

Çmimi 1400 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim