Lokal me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Suad Hashani 12 Sht 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Adresa: Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 18 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jep lokalin me qira ne rugen Bajram Kelmendi,lokali eshte ne kalimin e hapur te shkolla e muzikes i cili eshte i po sa hapur per kembesor,qmimi 180 i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim