Lokale me Qira ne Dragodan 40 deri 200 m2 -

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 21 Dhj 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Afer Komunes
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokale me Qira ne Dragodan - Kodi 0394

Lokacioni: Afer Komunes Kompleksi Art Group

Siperfaqet:

- 130.7 m2
- 122.7 m2
- 184.63 m2
- 40 m2

Posedojn:

- Uj 24 H
- Parking
- Sigurim
- Mirembatje te Kompleksit
- Kend te Femijeve
- Nxemje Qendrore

Lokalet jane te pershtatshem per qdo lloj veprimtarie

Çmimi me mareveshje

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim