Lokali lëshohet me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Gana 10 Gsh 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Dardani- Prishtinë
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohetë me qira lokali me 52m2 në lagjën Dardani në Prishtinë i cili është i përshtatshem për tëgjitha veprimtaritë . Në afërsi të lokalit gjindet edhe parkingu.
Për informata tjera, luteni që të thirrni në tel. 044130533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim