Objekt me qera ne Cagllavicë

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Sot 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti gjindet ne magjistralen Prishtine-Ferizaj, saktesisht ne Cagllavicë. Objekti eshte 3 kateshe - 4000 m2.

Cmimi 3 euro /m2

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim