Shiten Dy Lokalin ne Prishtine

Jepet me qera nga: Eset 20 Krr 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten Dy Lokalin 90 m2 ne Dardani ne rr. Leke Dukagjin perball Bast Trade e pershtatshme per qdo veprimtare qmimi eshte 250,000.00 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim