me qira lokal

Jepet me qera nga: Hakif 07 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira 50m larg Hotel Ambasadorit , lokali i ploteson te gjitha kushtet per qfardo lloj veprimtarije

Reis 123
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim