Objekt 1200m2 me qira në lagjen Emshir

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Sot 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 600 EUR / muaj

Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Objekt 1200m2 me qira në lagjen Emshir.
Objekti gjendet në lagjen Emshir, 100m larg Hotel Garden.
Objekti është I përshtatshëm për shumë veprimtari biznesi ose për depo.
Gjitashtu në objekt janë edhe 8 banesa me nga 100m2 secili të cilat kan nga 2 dhoma gjumi dhe nga 1 sallon gjiashtu që lëshohen me qira.

ID e shpalljes: 50004

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim