Objekti Afarist 5000m2 me qira te QMI-ja.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Dje 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

15 000 EUR / muaj

Adresa: Llapnasellë
Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Objekti Afarist 5000m2 me qira te QMI-ja.

Objekti ndodhet në magjitralen Prishtinë-Ferizaj afër rrethit të QMI-së.

Objekti ka gjithsej 5000m2 dhe 50ari truall të shrytëzueshëm. Objekti është 3 katësh, gjithashtu ka katin e 3-të gjysma e katit është terasë.

Objekti ndodhet në rrugën kryesore dhe plotëson të gjitha kushtet për afarizëm, është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.


ID e shpalljes: 50002

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim