DYQANE AFARISTE , ME QIRA NE ARBERI TE AMBASADAT..

Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

900 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
LESHOHEN ME QIRA 3 LOKALE NE ARBERI PRISHTINE.
3 LOKALE, 80M2, 40M2, 20M2.
LOKACIONI: AFER AMBASADAVE BULLGARE DHE HUNGAREZE.
ÇMIMI: 900 EURO.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim