LESHOHET ME QIRA OBJEKTI NE VETERNIK

Jepet me qera nga: Prona PLUS 27 Mar 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 800 EUR / muaj

Sipërfaqe: 800 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
LESHOHET ME QIRA OBJEKTI PREJ 800M2 NE VETERNIK
OBJEKTI KA PARKIN TE MJAFTUSHUM
DHE LESHOHET PER AFAT TE GJAT DHE MUND TE PERSHTATET PER VEPRIMTARIN TUAJ .
INVESTIMI PER PERSHTATJE KRYHET NGA PRONARI
OBJEKTI GJINDET RRUGES PER TE FSHATI NDERKOMBTAR

QMIMI 1800€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim