LOKAL ME QIRA QENDER 55M2 DY NIVELE

Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 400 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
LOKAL ME QIRA QENDER 55M2 DY NIVELE 1400€
LOKACIONI: QENDER AFER AVALLES
SIPERFAQJA:55M2
QIRAJA: 1400 €
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim