LOKAL QIRA TE TEATRI 70M2

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
LOKAL QIRA TE TEATRI 70M2 700€

LOKACIONI: QENDER RRUGA AGIM RAMADANI AFER TEATRIT KOMBETAR
SIPERFAQJA E OBJEKTIT: 70M2
QIRAJA: 700€.

VEREJTJE: KATI PERDHESE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim