Leshohet lokali 200m2 me qira te lokalet e Llesnes

Jepet me qera nga: Omega 06 Qer 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali 200m2 me qira ne Ulpiane te lokalet e "Llesnes", lokali eshte ne katin e pare, ka pozite shume atraktive, eshte totalisht i renovuar dhe i gatshem per restorant ose kafiteri, si dhe shume i pershtatshem edhe per veprimtari te tjera biznesore.
Cmimi i qirase eshte 2000 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:044518550 / 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim