Lokal me qera dhe ne shitje ne Lakrishte

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Sot 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokali gjindet perball stacionit policor, posedon 30m2 - perdhese.


cmimi i qeras 500 euro
cmimi i shitjes 110.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim