OBJEKT ME QIRA 1350M2 AFER QMI

Jepet me qera nga: Prona PLUS 26 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 EUR / muaj

Sipërfaqe: 1350 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
OBJEKTI NDODHET AFER QMI RRUGA FERIZAJ-PRISHTINE, VEND SHUME I FREKUENTUAR.
OBJEKTI ESHTE I PERSHTETSHEM PER SHUME LLOJE TE NDRYSHME VEPRIMTARISH.

ÇMIMI:PER OBJEKTIN ESHTE 2€/M2.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim