Objekt afarist 900m2 me qira në Dragodan-Arbëri.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Sot 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

4 200 EUR / muaj

Adresa: Dragodan - Arberi, Rr. Ahmet Krasniqi
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Objekt afarist 900m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Objekti gjendet në rrugën kryesore, përballë objektit të ri të Komunës së Prishtinës.
Objekti ka gjithsej 3 kate ku përfshihet, Garazha me podrum 100m2, Kati përdhesë 400m2 si dhe Kati i I-rë 400m2.
Objekti mund edhe të ndahet në kate ku garazha dhe kati përdhesë 500m2 lëshohen me cmim prej 3000Euro, ndërsa Kati i I-rë 400m2 lëshohen me cmim prej 1500Euro.

ID e shpalljes: 50009

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim