Banesë Zyre me qira ne Qender M

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 12 Maj 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

900 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qira hapsira afariste ne Qender, mbrapa “Zahir Pajazitit”, kati i II-te, 150m2.
Leshohet me qira hapsira afariste ne Qender, mbrapa “Zahir Pajazitit”, kati i II-te, 150m2.
Renditja: Mega Sallon me mundesi te ndarjes në klasa, Kuzhinë me mundesi shendrrimi ne hapsir pune, 3 dhoma qe mund te shfrytezohen si hapsira pune (klasa apo zyre), koridor me hapsir per recepsion-sportel, banjo, dhe 2 ballkona. E renovuar komplet

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim