Hapesire afariste 280m2 me qera ne qender Delta

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Mentor Sot 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 280 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekti ndodhet te komuna e vjeter e Prishtines(qafa)eshte dy-katesh,njeri kat ka 100m2 tjetri ka 150m2,kati i pare ka 5 njesi dhe 2 wc,kati i dyte ka 2 njesi,ballkon 30m2 dhe 2 wc.Mund te leshohen ndaras,kati i pare kushton 700 Euro ndersa i dyti 500Euro.Ka dy hyrje.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim