IPET LOKALI ME QERA TE QAFA

Jepet me qera nga: Artan 05 Shk 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali eshte prej 100m2 perrmban nxemje qendrore dhe eshte i pershtatshem per disa lloje te biznesit zyre,call center etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim