LOKAL ME QIRA 5 NDARJE QENDER 140M2 KATI1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
LOKAL ME QIRA 5 NDARJE QENDER 140M2 KATI1 800€

LOKACIONI: QENDER AFER PARLAMENTIT.
SIPERFAQJA E OBJEKTIT: 140M2
QIRAJA: 800

VEREJTJE: LOKALI ESHTE I NDARE NE PESE PJESE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim