Leshohet me qera Shtepia 250m2 ne Qytezen Pejton n

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: HOLDING 19 Sht 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qera Shtepia 250m2 ne Qytezen Pejton ne Prishtine, shfrytezim per zyre.
Shtepia gjendet ne qender te Prishtines, ne rrugen kryesore te Qytezes Pejton,
Hapesira e shfrytezueshme per zyre eshte e renovar totalisht
?Shtepia ka nxemje qendrore te instaluar me opcionet nafte dhe rryme.
?Shtepia ka 2 kate dhe perbehen nga:
1 zyre konferencash
2 zyre pune
1 kuzhine (e cila mund te perdoret edhe per paisje apo “filing cabinet)
Banjo WC
Secila zyre ka ballkon
Cmimi: EUR 2,000


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim