Leshohet me qera lokali i pershtatshem per zyre.

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qera lokali i pershtatshem per zyre.
Lokali ka 130m2,eshte kati perdhes,eshte i gatshem per pune i peshtatshem per call center dhe shum veprimtari.
Per me shum info:
045-627-018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim