Leshohet zyra 80m2 me qira ne sheshin "Nena Tereze

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyra 80m2 me qira ne Qender me pamje nga sheshi.
Zyra eshte ne katin e pare, ka tri hapesira pune, nje, kuzhine, banjo dhe ballkon.
Zyra eshte komplet e renovuar dhe e gatshme per pune.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 044518550 / 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim