Leshohet zyra me qira ne ne qender me pamje nga sh

Jepet me qera nga: Omega 16 Tet 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Qender
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyra me qira ne ne qender me pamje nga sheshi.
Zyra eshte ne katin e dyte, ka dy dhoma pune, koridor dhe banjo.
Çmimi i qirase eshte 500euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim