Lokal 170m2 me qira te Sh.M “Sami Frashëri”.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Dje 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 300 EUR / muaj

Adresa: Rr. Haxhi Zeka
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokal 170m2 me qira te Sh.M “Sami Frashëri”.
Lokali është në rrugën “Haxhi Zeka” dhe është në katin e I-rë.
Lokali është I tëri I renovuar dhe ka qasje në rrugën kryesore.

ID e shpalljes: 20044


Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim