Lokal me qirra 40m2 ne Bregun e Diellit afer Daxa

Jepet me qera nga: HL 10 Gsh 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Adresa: Rr. Hajrulla Abdullahu - Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshoj me qirra lokalin 40m2, ndertim i ri.
Lokali eshte i pershtatshem per zyre dhe aktivitete tjera afariste.

Lokali ndodhet afer "Daxa Electronics", afer caffe "Davidofi", dhe afer "Digi Print" ne Bregun e Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim