Lokali me qera rr.UCK perballe Komunes se vjeter

Jepet me qera nga: eki 24 Shk 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Adresa: rr.UCK afer Komunes se vjeter Prishtine
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet lokali me qera ne rrugen UCK 28 perballe Komunes se vjeter te Prishtines.

Lokali ka 25m2, posedon banjo, nxemje qendrore dhe eshte e pershtatshme per zyre, avokat, noter etj.

Cmimi: 200 euro

TEL: 044 248 455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim