Zyre 90m2 me qira ne Qendër në Shesh

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Sot 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Adresa: Qendër, Sheshi Nëna Terezë
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 90m2 me qira ne Qendër, në Shesh.
Zyrja gjendet përballë SWISS DIAMOND HOTEL dhe është në katin e II-të.
Zyrja ka gjithsej 3 Njësi pune, 1 Kuzhinë, 1 Banjo si dhe 1 Ballkon

ID e shpalljes: 20038

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim