Zyre me Qira në Qender

Jepet me qera nga: Realcon 21 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre me Qira në Qender kati i II-të,150m2,Qmimi,1000 euro I Negociushum,

Zyrja posedon:


4 Hapira,
1 wC,
1 Ballkon,
1 Kuzhinë,

Zyrja është e renovuar,dhe e gatshme për punë.


Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:

Viber Kontakt 0037745/882-888
049-405-591
email: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim